Masz pytania? Zadzwoń do nas!

telefon: 42 650 95 68

masthead firma2

O firmie CentroPack


Firma Centropack powstała w 2008 roku i jest stosunkowo młodą ale prężnie rozwijającą się firmą działająca w branży opakowań. Spółka czerpie z doświadczenia jej założycieli, którzy posiadają długoletnią praktykę i szerokie kontakty w tej branży. Dzięki temu firma nasza ma szeroką i dobrze funkcjonująca bazę zaufanych, stałych Klientów i partnerów handlowych. Dzięki tej długoletniej i owocnej współpracy wiemy jak precyzyjnie i szybko zaspokoić indywidualne potrzeby każdego z nich.

magazyn01 th
biuro01 th


Umiejętność szybkiego i celnego reagowania na potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta jest wysoko ceniona przez naszych obecnych partnerów handlowych. Pragniemy być postrzegani jako dostawca nieustannie doskonalący się, rzetelny, uczciwy i profesjonalny w każdym aspekcie współpracy. Ciągle rozwijamy naszą firmę oraz rozszerzamy paletę produktów tak, aby najlepiej zadowolić Państwa potrzeby.


Stawiamy na jakość!!! Dotyczy to zarówno jakości oferowanych przez nas produktów, które posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty jak i jakości obsługi naszych Klientów. Satysfakcja i zadowolenie Klienta jest najistotniejszą, wpisaną w strategię firmy wartością.

biuro02 th

magazyn02 th

 

Nasza oferta obejmuje opakowania głównie dla producentów żywności z branży przemysłu cukierniczego, przetwórczego, garmażeryjnego i mięsnego oraz dla producentów sprzętu AGD, mebli, maszyn i urządzeń oraz innych. Zaopatrujemy naszych Klientów w materiały opakowaniowe od folii stretch, taśm klejących, folii termokurczliwych po maszyny i urządzenia pakujące.team centropack

 A to nasz wspaniały zespół !!


 

 

 

Jakość

Spełniamy normy ISO 9001:2008 co potwierdza certyfikat ( PN-EN ISO 9001:2009 nr 1183/08/2013/J/C ).
Dokument ten jest gwarantem wysokiego standardu systemu zarządzania Centropack, a tym samym dowodem na najwyższą jakość wszystkich procesów zachodzących w firmie.

Konkurencyjne ceny

Staramy się żeby oferowane przez nas produkty miały zawsze najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny na rynku.

Szybka dostawa

Oszczędzamy czas naszych Klientów dostarczając towar szybko, sprawnie i zawsze na czas. W sytuacjach wyjątkowych możliwa jest dostawa w ciągu kilku godzin.

Aktualności

Centropack Opakowania Łódź

Targi Rolnicze FERMA 2016

Nie mogło nas zabraknąć na targach FERMA 2016. Kolejna edycja...

Czytaj więcej

Nowości dla rolnictwa

Centropack Opakowania Łódź

Siatka rolnicza 125cm/2000mb JUTA

Siatka przeznaczona jest do siana, słomy, kiszonki lub suszonych roślin...

Czytaj więcej

Nowości opakowaniowe

Centropack Opakowania Łódź

Zaklejarka z nożem

Zaklejarka na taśmy klejące 12 mm. Przeznaczona do zaklejania wszelkiego...

Czytaj więcej

Masz pytania, szukasz produktu?

Napisz teraz! Odpowiemy na pytania»

O Firmie CentroPack

Firma CentroPack została utworzona w 2008 roku w Łodzi jako zwieńczenie kilkunastoletniej obecności w branży opakowań. Oferujemy opakowania dla producentów żywności, spedycji oraz dla producentów sprzętu AGD, mebli, maszyn i urządzeń... Czytaj więcej o firmie»

Kontakt

ul. Duńska 3/5
91-204 Łódź

Telefon: 42 650-95-68
Sekretariat: wew. 23
Fax: wew. 55

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.