Masz pytania? Zadzwoń do nas!

telefon: 42 650 95 68

opakowania z folii

Bardzo wiele przedsiębiorstw opiera swoje działania na pakowaniu produktów. Musi więc nie tylko dobrać odpowiednie materiały do pakowania, ale i sprawdzonych producentów, którzy oferują dobre jakościowo materiały pakowe. Zapoznając się z różnymi ofertami, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, m.in. zakres zapewnianego asortymentu, normy jakościowe, warunki cenowe itd.

 

Folie i materiały opakowaniowe od sprawdzonego producenta

Opakowania foliowe dostępne są w różnych wersjach. Zwykle jednak na początku firmy korzystają z jednego lub kilku podstawowych materiałów do pakowania. Zwykle jednak w miarę rozwoju przedsiębiorstwa okazuje się, że niezbędne jest zastosowanie dodatkowych materiałów pakowych i nowych metod pakowania. Warto o tym pamiętać już na etapie nawiązywania współpracy z wybranym producentem opakowań. Im szersza oferta, tym większe możliwości w przyszłości. Przykładowo, firma Centropack posiada w swojej ofercie różne rodzaje folii oraz materiałów opakowaniowych, dlatego też wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw działających w wielu branżach. Oprócz różnych folii, m.in. stretch, bąbelkowej, PCV, termokurczliwych, polietylenowej, spinającej, zapewnia również taśmy klejące, czy wypełnienia styropianowe. Dzięki temu klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie pakowania.

Oczywiście bardzo ważna jest również kwestia cen materiałów do pakowania. Różni producenci mogą mieć różne ceny, aczkolwiek najczęściej wynikają one z kilku różnych czynników, które determinują finalny koszt produktów. Warto przy tym dodać, że obecnie ceny materiałów opakowaniowych nieco zmalały w porównaniu z tymi sprzed lat. Dlaczego tak się stało? Wynika to przede wszystkim z rozwoju technologii produkcji materiałów tego rodzaju, która umożliwia wytwarzanie opakowań na masową skalę w sposób szybki, zapewniający im wysoką jakość, wytrzymałość i bezpieczeństwo. Koszty są więc ograniczone do rynkowego minimum. Ogólnie warto wziąć pod uwagę fakt, że nawiązując stałą współpracę z wybranym producentem materiałów opakowaniowych, klient może zwykle liczyć na niższe ceny przy regularnych zamówieniach.


gazele2015x224px

rzetelnafirma 240

centropack iso9001

Aktualności:

Targi Rolnicze FERMA 2016

Targi Rolnicze FERMA 2016

Nie mogło nas zabraknąć na targach FERMA 2016. Kolejna edycja...

Czytaj więcej
Gazele Biznesu 2015

Gazele Biznesu 2015

  Z przyjemnością informujemy , że CENTROPACK Sp. z o.o. Sp.k...

Czytaj więcej

Aktualności

Targi Rolnicze FERMA 2016

Targi Rolnicze FERMA 2016

Nie mogło nas zabraknąć na targach FERMA 2016. Kolejna edycja...

Czytaj więcej

Nowości dla rolnictwa

Folia do sianokiszonki 500mm/1800mb

Folia do sianokiszonki 500mm/1800mb

Silagro- Folia do sianokiszonki szerokość 500mm właściwości: wysokiej jakości 5 warstwowa...

Czytaj więcej

Nowości opakowaniowe

Folia stretch maszynowa

Folia stretch maszynowa właściwości i wykorzystanie. do owijania towarów za pomocą...

Czytaj więcej

Masz pytania, szukasz produktu?

Napisz teraz! Chętnie pomożemy»

O Firmie CentroPack

Firma CentroPack została utworzona w 2008 roku w Łodzi jako zwieńczenie kilkunastoletniej obecności w branży opakowań. Oferujemy opakowania dla producentów żywności, spedycji oraz dla producentów sprzętu AGD, mebli, maszyn i urządzeń... Czytaj więcej o firmie»

Kontakt

ul. Duńska 3/5
91-204 Łódź

Telefon: 42 650-95-68
Sekretariat: wew. 23
Fax: wew. 55

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.