Masz pytania? Zadzwoń do nas!

telefon: 42 650 95 68

opakowania z folii

Bardzo wiele przedsiębiorstw opiera swoje działania na pakowaniu produktów. Musi więc nie tylko dobrać odpowiednie materiały do pakowania, ale i sprawdzonych producentów, którzy oferują dobre jakościowo materiały pakowe. Zapoznając się z różnymi ofertami, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, m.in. zakres zapewnianego asortymentu, normy jakościowe, warunki cenowe itd.

 

Folie i materiały opakowaniowe od sprawdzonego producenta

Opakowania foliowe dostępne są w różnych wersjach. Zwykle jednak na początku firmy korzystają z jednego lub kilku podstawowych materiałów do pakowania. Zwykle jednak w miarę rozwoju przedsiębiorstwa okazuje się, że niezbędne jest zastosowanie dodatkowych materiałów pakowych i nowych metod pakowania. Warto o tym pamiętać już na etapie nawiązywania współpracy z wybranym producentem opakowań. Im szersza oferta, tym większe możliwości w przyszłości. Przykładowo, firma Centropack posiada w swojej ofercie różne rodzaje folii oraz materiałów opakowaniowych, dlatego też wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw działających w wielu branżach. Oprócz różnych folii, m.in. stretch, bąbelkowej, PCV, termokurczliwych, polietylenowej, spinającej, zapewnia również taśmy klejące, czy wypełnienia styropianowe. Dzięki temu klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie pakowania.

Oczywiście bardzo ważna jest również kwestia cen materiałów do pakowania. Różni producenci mogą mieć różne ceny, aczkolwiek najczęściej wynikają one z kilku różnych czynników, które determinują finalny koszt produktów. Warto przy tym dodać, że obecnie ceny materiałów opakowaniowych nieco zmalały w porównaniu z tymi sprzed lat. Dlaczego tak się stało? Wynika to przede wszystkim z rozwoju technologii produkcji materiałów tego rodzaju, która umożliwia wytwarzanie opakowań na masową skalę w sposób szybki, zapewniający im wysoką jakość, wytrzymałość i bezpieczeństwo. Koszty są więc ograniczone do rynkowego minimum. Ogólnie warto wziąć pod uwagę fakt, że nawiązując stałą współpracę z wybranym producentem materiałów opakowaniowych, klient może zwykle liczyć na niższe ceny przy regularnych zamówieniach.


gazele2015x224px

rzetelnafirma 240

centropack iso9001

Aktualności:

Targi Rolnicze FERMA 2016

Targi Rolnicze FERMA 2016

Nie mogło nas zabraknąć na targach FERMA 2016. Kolejna edycja...

Czytaj więcej
Gazele Biznesu 2015

Gazele Biznesu 2015

  Z przyjemnością informujemy , że CENTROPACK Sp. z o.o. Sp.k...

Czytaj więcej

Aktualności

Targi Rolnicze FERMA 2016

Targi Rolnicze FERMA 2016

Nie mogło nas zabraknąć na targach FERMA 2016. Kolejna edycja...

Czytaj więcej

Nowości dla rolnictwa

Siatka rolnicza 123cm/2000mb JUTA

Siatka rolnicza 123cm/2000mb JUTA

Siatka przeznaczona jest do siana, słomy, kiszonki lub suszonych roślin...

Czytaj więcej

Nowości opakowaniowe

Folia stretch ręczna

Folia stretch ręczna

Folia stretch ręczna służy do ręcznego owijania towarów. Najbardziej popularna...

Czytaj więcej

Masz pytania, szukasz produktu?

Napisz teraz! Chętnie pomożemy»

O Firmie CentroPack

Firma CentroPack została utworzona w 2008 roku w Łodzi jako zwieńczenie kilkunastoletniej obecności w branży opakowań. Oferujemy opakowania dla producentów żywności, spedycji oraz dla producentów sprzętu AGD, mebli, maszyn i urządzeń... Czytaj więcej o firmie»

Kontakt

ul. Duńska 3/5
91-204 Łódź

Telefon: 42 650-95-68
Sekretariat: wew. 23
Fax: wew. 55

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.