Masz pytania? Zadzwoń do nas!

telefon: 42 650 95 68

Taśma pakowa z nadrukiem

Taśmy klejące z logotypem lub nazwą firmy stają się coraz bardziej popularne. I nic dziwnego. Są stosunkowo niewielkim wydatkiem dla firmy, a przynoszą jej szereg korzyści. Warto poznać je bliżej.

 

Mobilna reklama

Taśma pakowa z nadrukiem to mobilna reklama firmy. Paczki oklejone taśmą podróżują po całym świecie – logotyp firmy zobaczą więc nie tylko pracownicy poczty czy firmy kurierskiej, ale też wiele osób postronnych. Dzięki taśmie szerzymy świadomość istnienia naszej marki. A jak wiemy, jest ona niezwykle istotna zarówno w przypadku obecnych, jak i potencjalnych klientów. Taśma pakowa z nadrukiem dodaje też firmie nowoczesnego i profesjonalnego imagu. W oczach klientów firma dba o najmniejsze detale w swojej działalności, nawet o profesjonalne artykuły biurowe. Wśród wielu paczek czekających na odbiór w recepcji jakiejś firmy, paczka oklejona taśmą z nadrukiem zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Jej odbiorca nie musi oglądać etykiet z adresem – od razu chwyci odpowiednie pudełko. To sprawia, że nadawca firmy wydaje mu się profesjonalistą dbającym o swoich klientów.

Oznaczanie rzeczy

Taśma z nadrukiem jest niezastąpiona, jeśli chodzi o oznaczanie rzeczy. Osoba, która sięga po dany produkt w sklepie lub magazynie, często musi znaleźć go wśród produktów konkurencyjnych. Opakowanie oznaczone taśmą z nadrukiem sprawia, że od razu widzi ona, gdzie jest rzecz tej firmy, która ją zainteresowała. Taśma z nadrukiem może być też przydatna np. przy przeprowadzce biura, gdy meble lub kartony z rzeczami należącymi do danej firmie muszą być wyraźnie oznakowane, aby nikt ich nie przegapił podczas przewożenia. Dzięki niej łatwo rozróżnić kartony dwóch różnych firm, korzystających z tego samego magazynu czy korytarza. Taśma z firmowym nadrukiem przydaje się też… w terenie. Czasami zdarza się, że dana firma musi oznaczyć swoje miejsca parkingowe, kontener na śmieci lub miejsce zbiórki podczas zabawy integracyjnej – taśma sprawdzi się w każdej z wymienionych sytuacji.


gazele2015x224px

rzetelnafirma 240

centropack iso9001

Aktualności:

Targi Rolnicze FERMA 2016

Targi Rolnicze FERMA 2016

Nie mogło nas zabraknąć na targach FERMA 2016. Kolejna edycja...

Czytaj więcej
Gazele Biznesu 2015

Gazele Biznesu 2015

  Z przyjemnością informujemy , że CENTROPACK Sp. z o.o. Sp.k...

Czytaj więcej

Aktualności

Targi Rolnicze FERMA 2016

Targi Rolnicze FERMA 2016

Nie mogło nas zabraknąć na targach FERMA 2016. Kolejna edycja...

Czytaj więcej

Nowości opakowaniowe

Dyspenser do taśm pakowych PACKER

Dyspenser do taśm pakowych PACKER

Poręczny i solidny podajnik do taśm pakowych. Ułatwia oklejanie kartonów...

Czytaj więcej

Masz pytania, szukasz produktu?

Napisz teraz! Chętnie pomożemy»

O Firmie CentroPack

Firma CentroPack została utworzona w 2008 roku w Łodzi jako zwieńczenie kilkunastoletniej obecności w branży opakowań. Oferujemy opakowania dla producentów żywności, spedycji oraz dla producentów sprzętu AGD, mebli, maszyn i urządzeń... Czytaj więcej o firmie»

Kontakt

ul. Duńska 3/5
91-204 Łódź

Telefon: 42 650-95-68
Sekretariat: wew. 23
Fax: wew. 55

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.