Masz pytania? Zadzwoń do nas!

telefon: 42 650 95 68

Taśma pakowa z nadrukiem

Taśmy klejące z logotypem lub nazwą firmy stają się coraz bardziej popularne. I nic dziwnego. Są stosunkowo niewielkim wydatkiem dla firmy, a przynoszą jej szereg korzyści. Warto poznać je bliżej.

 

Mobilna reklama

Taśma pakowa z nadrukiem to mobilna reklama firmy. Paczki oklejone taśmą podróżują po całym świecie – logotyp firmy zobaczą więc nie tylko pracownicy poczty czy firmy kurierskiej, ale też wiele osób postronnych. Dzięki taśmie szerzymy świadomość istnienia naszej marki. A jak wiemy, jest ona niezwykle istotna zarówno w przypadku obecnych, jak i potencjalnych klientów. Taśma pakowa z nadrukiem dodaje też firmie nowoczesnego i profesjonalnego imagu. W oczach klientów firma dba o najmniejsze detale w swojej działalności, nawet o profesjonalne artykuły biurowe. Wśród wielu paczek czekających na odbiór w recepcji jakiejś firmy, paczka oklejona taśmą z nadrukiem zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Jej odbiorca nie musi oglądać etykiet z adresem – od razu chwyci odpowiednie pudełko. To sprawia, że nadawca firmy wydaje mu się profesjonalistą dbającym o swoich klientów.

Oznaczanie rzeczy

Taśma z nadrukiem jest niezastąpiona, jeśli chodzi o oznaczanie rzeczy. Osoba, która sięga po dany produkt w sklepie lub magazynie, często musi znaleźć go wśród produktów konkurencyjnych. Opakowanie oznaczone taśmą z nadrukiem sprawia, że od razu widzi ona, gdzie jest rzecz tej firmy, która ją zainteresowała. Taśma z nadrukiem może być też przydatna np. przy przeprowadzce biura, gdy meble lub kartony z rzeczami należącymi do danej firmie muszą być wyraźnie oznakowane, aby nikt ich nie przegapił podczas przewożenia. Dzięki niej łatwo rozróżnić kartony dwóch różnych firm, korzystających z tego samego magazynu czy korytarza. Taśma z firmowym nadrukiem przydaje się też… w terenie. Czasami zdarza się, że dana firma musi oznaczyć swoje miejsca parkingowe, kontener na śmieci lub miejsce zbiórki podczas zabawy integracyjnej – taśma sprawdzi się w każdej z wymienionych sytuacji.


gazele2015x224px

rzetelnafirma 240

centropack iso9001

Aktualności:

Targi Rolnicze FERMA 2016

Targi Rolnicze FERMA 2016

Nie mogło nas zabraknąć na targach FERMA 2016. Kolejna edycja...

Czytaj więcej
Gazele Biznesu 2015

Gazele Biznesu 2015

  Z przyjemnością informujemy , że CENTROPACK Sp. z o.o. Sp.k...

Czytaj więcej

Aktualności

Targi Rolnicze FERMA 2016

Targi Rolnicze FERMA 2016

Nie mogło nas zabraknąć na targach FERMA 2016. Kolejna edycja...

Czytaj więcej

Nowości dla rolnictwa

Siatka rolnicza 125cm/2000mb JUTA

Siatka rolnicza 125cm/2000mb JUTA

Siatka rolnicza właściwości: doskonała wytrzymałość na rozciąganie, wysoka ochrona UV gwarantują długą...

Czytaj więcej

Nowości opakowaniowe

Folia stretch ręczna

Folia stretch ręczna właściwości i wykorzystanie.  służy do ręcznego owijania towarów. najbardziej...

Czytaj więcej

Masz pytania, szukasz produktu?

Napisz teraz! Chętnie pomożemy»

O Firmie CentroPack

Firma CentroPack została utworzona w 2008 roku w Łodzi jako zwieńczenie kilkunastoletniej obecności w branży opakowań. Oferujemy opakowania dla producentów żywności, spedycji oraz dla producentów sprzętu AGD, mebli, maszyn i urządzeń... Czytaj więcej o firmie»

Kontakt

ul. Duńska 3/5
91-204 Łódź

Telefon: 42 650-95-68
Sekretariat: wew. 23
Fax: wew. 55

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.