Masz pytania? Zadzwoń do nas!

telefon: 42 650 95 68

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.centropack.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CENTROPACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Duńska 3/5 91-204 Łódź, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@centropack.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
Adres:
91-204 Łódź, ul. Duńska 3/5, POLSKA
NIP: 947-19-57-452
POLSKA
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
42 650 95 68

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z naszą pełną ofertą na opakowania foliowe, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego produktu, a także przedstawią szczegóły współpracy oraz cennik na opakowania. Łódź, Warszawa czy Kraków .

Obsługujemy firmy w całej Polsce, jesteśmy do Państwa dyspozycji. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub też do wysłania do nas wiadomości przez e-mail lub do kontaktu telefonicznego. Służymy fachową pomocą.

Dział handlowy z podziałem na rejony Polski:

Łódź i okolice              426509568  Biuro          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

północno-zachodni      601222484  Maciej -        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

północno-wschodni     605251755   Rafał -          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

południowo-zachodni   513158818   Mateusz -    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

południowo-wschodni  512946060   Maciej  -       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawiciel handlowy  601555831   Tomasz  -     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawiciel handlowy  605554184   Sławomir  -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawiciel handlowy  532455532   Małgorzata - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Menedżer ds. eksportu                         Monika  -      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

mapka enumeracyjna ceno bit

 

O Firmie CentroPack

Firma CentroPack została utworzona w 2008 roku w Łodzi jako zwieńczenie kilkunastoletniej obecności w branży opakowań. Oferujemy opakowania dla producentów żywności, spedycji oraz dla producentów sprzętu AGD, mebli, maszyn i urządzeń... Czytaj więcej o firmie»

Kontakt

ul. Duńska 3/5
91-204 Łódź

Telefon: 42 650-95-68
Sekretariat: wew. 23
Fax: wew. 55

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.